Géplakatos, Hegesztő munkatársakat keressünk!

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszútávú, biztos munkahely
- munkába járás támogatása
- mozgóbér a teljesítmény függvényében

E-mail: karrier@sampo.hu
Tel: 72/ 564- 400

Gépészmérnök munkatársat keresünk

A munkakör célja:
Biztosítani, hogy a gyártási munkafolyamatot megelőzően megtörténjen a termékek megfelelő műszaki előkészítése; a gyártás, illetve a helyszíni szerelési munkák közben a termékek összeállítása, telepítése a technológia és műszaki megfelelőség igényei szerint történjen, ezáltal elérve a minőségi termék-előállítást és a megrendelői elégedettséget.

Feladatok:
- élelmiszeripari gépek tervezésében való részvétel, tervek aktualizálása, napra készen tartása, módosítások átvezetése; - az elvégzendő munkák előzetes helyszíni igényfelmérése, közreműködés specifikáció, műszaki dokumentáció készítésében; - együttműködés a termelési területtel; - kapcsolattartás a partnercégek, illetve a megrendelő illetékes képviselőivel - helyszíni szerelésekben való koordinatív közreműködés.

- érdemi tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség, kellő jártasság megszerzése után önálló szakmai munka;
- megegyezés szerinti bérezés, bejárás támogatása, cafeteria, prémium.

A keresett munkatárs az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:
- gépészmérnök végzettség,
- 3-5 év szakmai tapasztalat,
- legalább az AutoCAD, de lehetőség szerint egy 3D tervező szoftver megbízható használata;
- kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó készség, precizitás;
- képes a saját álláspontja kifejtésére és megvédésére;
- hajlandóság a tanulásra.
- hajlandóság az alkalmankénti utazásra.

Előny:
- SolidWorks ismerete
- angol/német nyelv középszintű v. tárgyalási szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Pécstől 10 km-re, Kővágószőlősön

SAMPO Kft.

Kereskedelem:

+36 30 304 1109

Központ:

H-7673 Kővágószőlős-Golgota
+36 72 564 400
sampo@sampo.hu